top of page

Hakkımızda

Hakkımızda

TGS Optik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi; kurucu ekibinin sahip olduğu 30 yıllık sektör deneyimi ve üretim uzmanlığı ile göz sağlığından ödün vermeyen, her tarza uygun ve konforlu optik ürünlerini ulusal ve uluslararası pazara sunmaktadır. 

 

Her tarza uygun, konforlu optik ve güneş gözlüğü ürünlerini toptan, bayi ve direkt kanallar yoluyla kullanıcıyla buluşturan şirket; “ulaşılabilir kalite ve estetik” anlayışını benimsemiştir.

 

TGS Optik; en üst seviye teknolojik sistemler kullanarak, uluslararası optik sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek ve alanında yetkin ekibiyle titiz Ar-Ge çalışmaları yürüterek; tasarım ve üretimdeki güçlü konumunu, daha iyiye taşımak üzere sürekli geliştirmektedir. Ürünlerinde kullandığı İsviçre menşeli dünyaca ünlü TR-90 hammaddesi ile ürettiği gözlük çerçeveleri, insan sağlığına zarar vermeyen, anti- alerjik ve anti-bakteriyel özelliktedir.

 

Gerek İstanbul’da kurulu üretim tesisi ile gerekse ürün geliştirme, uluslararası tedarik, satış/pazarlama ve kalite kontrol departmanları ile kurumsal bir şirket olarak faaliyet gösteren TGS Optik; köklü deneyim ve uzmanlığının oluşturduğu güven ve kalite algısını, 2020 yılında oluşturduğu kendi markası GoodLook ile modern ve enerjik tasarımların takipçisi kitlenin beğenisine sunmaktadır.

DSC_0144.jpg
bottom of page